FRESH FOOT пудра 150мл

Пудра за нозе против потење.

Effects of the product:

Пудра во прав која го спречува потењето и непјатната миризба на нозете.

Ingredients:

Во својот состав содржи екстракт од еукалиптус и пеперминт и се става на чисти нозе.