CHICCO BABY влошки за гради /30

Zoom
 

Нудат максимална безбедност за време на периодот на доење. Супер апсорбирачки микро-перли ја задржуваат течноста и заштитуваат од протекување, секогаш одржувајќи ја кожата сува.

Состојки:

Морков, домати, варени тестенини, свинска шунка, кромид, масло од репка, рузмарин, омега-3. Содржи глутен. Без додаток на ароми и згуснувачи.