ACTIVEX Антибактериски течен сапун, хидратантен, 700 мл

ACTIVEX Антибактериски течен сапун, хидратантен, 700 мл
140,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048251C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Антибактериски хидратантен сапун наменет за отстранување на бактериите од Вашите раце.

Пакување: 700 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се