ALKALOID Билни капки од коприва 30 мл

ALKALOID Билни капки од коприва 30 мл
148,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
033332C
favorite_border

Опис на производот

Претставуваат екстракт од лист од коприва кој содржи активни компоненти што придонесуваат за подобрување на функцијата на уринарните патишта. Тие помагаат во подобрување на функцијата на зглобовите, како и во подобрување на состојбите на сезонска алергија од различна етиологија.

Билните капки од коприва се препорачуваат:

  • За подобрување на функцијата на уринарните патишта
  • За подобрување на нивото на продукција на урина
  • За подобрување на функцијата на зглобовите
  • За подобрување на состојбите на сезонска алергија од различна етиологија

Пакување: 30 мл

Содржина

Препорачана дневна доза и начин на употреба:

Возрасни и деца постари од 12 години: 30 капки во текот на денот.
Не се препорачува користење на капките подолго од еден месец.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се