ALKALOID Gloss Универзално виолетово средство за чистење 750 мл

ALKALOID Gloss Универзално виолетово средство за чистење 750 мл
104,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
047806C
favorite_border

Опис на производот

Универзалното средство за чистење е наменето за одржување хигиена на сите видови површини во домаќинството. Ефикасно и брзо решение за отстранување на нечистотиите и правот во Вашиот дом. Благодарение на вградените адитиви, по чистењето површините се блескаво чисти, сјајни и без траги.

Не ја оштетува и не ја гребе површината којашто се чисти. Брзо се суши и не остава лепливи траги. Достапен е во две различни цветни мирисни ноти. Остава пријатен цветен мирис којшто долго трае.

Универзален производ за секојдневно одржување хигиена на површини, како: подови, плочки, мебел и др. Може да се употребува разреден или во концентриран облик, зависно од валканоста. Со својата повеќефункционалност, благодарение на тоа што заменува многу производи со слична намена на пазарот, тој истовремено заштедува и пари и време.

Пакување: 750 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се