ALKALOID Gloss Влажни марамчиња за стаклени површини, 30 парчиња

ALKALOID Gloss Влажни марамчиња за стаклени површини, 30 парчиња
72,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
044169C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Влажните марамчиња за стаклени површини Gloss наменети се за брзо и едноставно чистење на сите видови стаклени и огледални површини. На ефикасен и лесен начин ги отстрануваат маснотиите, отпечатоците од прсти и другите нечистотии од површините, благодарение на формулацијата базирана на алкохолни растворувачи и на површинско активни материи. Овие марамчиња се погодни и за чистење на стаклата и на огледалата во автомобилот.

Пакување: 30 парчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се