ALKALOID Gloss Влажни марамици за дрвени површини, 72 парчиња

ALKALOID Gloss Влажни марамици за дрвени површини, 72 парчиња
102,00 ден.
89,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
036813C
favorite_border

Опис на производот

Влажните марамчиња за чистење дрвени површини Gloss се со избалансирана формулација на површинско активни супстанции и силиконски масла, кои ефикасно ја отстрануваат нечистотијата, истовремено негувајќи и заштитувајќи ги дрвените површини во просториите.

Влажните марамчиња за дрвени површини Gloss се одличен избор за чистење дрвени и ламинатни подови бидејќи во својата формулација содржат мал процент на силиконско масло кое ги прави површините сјајни без да го остави подот лизгав.

Пакување: 72 парчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се