ALLGA SAN Акут Спазмус маст 100 мл

ALLGA SAN Акут Спазмус маст 100 мл
365,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
038892C
favorite_border

Опис на производот

Allga San акут Спазмус претставува специјална маст за масажа со интензивнo дејство и се применува при спазми и напнатост во мускулите.

Allga San акут Спазмус содржи моќен комплекс од прецизно одбрани состојки и екстракти кои брзо делуваат на заболеното место намалувајќи ги болките и ги враќаат удобноста и леснотијата.

Пакување: 100 мл

Содржина

Состојки: масло од луто нане кое лади, масло од еукалиптус, етерично масло од рузмарин, пантенол кој ја негува кожата.

Начин на употреба: Повеќе пати дневно да се втрие, односно да се измасираат засегнатите делови на мускулите. Брзо се впива и не ја масти кожата. Да не се покрива третираната кожа со влажни компреси.

Предупредување: Само за надворешна употреба. Да се избегнува контакт со очи и слузници. Не смее да се применува кај доенчиња и мали деца.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се