ALWAYS Infinity Хигиенски влошки лонг, величина 2, 11 парчиња

ALWAYS Infinity Хигиенски влошки лонг, величина 2, 11 парчиња
216,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048400C
favorite_border

Опис на производот

Always Infinity со smart пена.

Нуди 100% заштита од протекување и впива 10 пати повеќе од обичните влошки.

Пакување: 11 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се