ALWAYS Platinum Хигиенски влошки ноќни, величина 3, 12 парчиња

ALWAYS Platinum Хигиенски влошки ноќни, величина 3, 12 парчиња
196,00 ден.
167,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040232C
favorite_border

Опис на производот

ALWAYS Платинум дуо, ноќни хигиенски влошки, величина 3.

Пакување: 12 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се