AROMA Витамин А и Е - крема за лице, 75 мл

AROMA Витамин А и Е - крема за лице, 75 мл
124,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030187C
favorite_border

Опис на производот

Ревитализирачка крема за лице за нормална до сува кожа.

И дава еластичност на кожата, ги измазнува брчките, ја заштитува и неутрализира кожата од надворешни влијанија.

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се