AURA All Year Bronze 911 Бронзер за лице и тело

AURA All Year Bronze 911 Бронзер за лице и тело
483,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
036763C
favorite_border

Опис на производот

911 Safari Trip Бронзер кој комбинира неколку нијанси со секој потег на четката.

Совети за апликација: производот е наменет за разубавување на лицето и телото. Нанесете со козметичка четка.

Нето-тежина: 18 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се