AURA Matte&Skinny Течен ајлајнер молив

AURA Matte&Skinny Течен ајлајнер молив
308,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
042942C
favorite_border

Опис на производот

  • Водоотпорен ајлајнер молив
  • Брзо се суши
  • Интензивно црна мат нијанса
  • Исклучително тенкиот и прецизен апликатор е идеален за цртање прецизни линии. Се лизга по вашите очни капаци за лесно нанесување

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се