AURA Velvet Ton Бланш за нега на коса 25 g

AURA Velvet Ton Бланш за нега на коса 25 g
88,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
020442C
favorite_border

Опис на производот

  • Безбеден производ за просветлување и избелување на косата со исклучителна самозаштитна формула
  • Го спречува пожолтувањето на косата и е наменет за сите типови на коса. Го мазни површинскиот слој на косата и ги затвара испуканите врвови
  • Velvet бланш е наменет за современа жена која сака брзи и чести промени, но истовремено ја чува и негува својата коса

Нето-тежина: 25 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се