AVENT Natural Анти-колик пластично шише (1+ месеци) 260 мл

AVENT Natural Анти-колик пластично шише (1+ месеци) 260 мл
683,00 ден.
512,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045340C
favorite_border

Опис на производот

  • Современ анти-колик ситем со две валвули
  • Мека силиконска цуцла која не колабира
  • Со облик на дојка, за полесно прифаќање од вашето бебе

Пакување: 260 мл

Содржина

Состав: полипропилен и силикон. 0% БПА.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се