AVENT Natural Пластично шише со еднорог (1+ месеци), 260 мл

AVENT Natural Пластично шише со еднорог (1+ месеци), 260 мл
683,00 ден.
512,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052773C
favorite_border

Опис на производот

  • Современ антиколик систем со две валвули
  • Мека силиконска цуцла која не колабира
  • 0% BPA

Пакување: 260 мл

Содржина

Состав: полипропилен и силикон.

Одржување: со ладна и топла стерилизација.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се