AVENT Natural Силиконска цуцла со 3 отвори (3+ месеци) 2/1

AVENT Natural Силиконска цуцла со 3 отвори (3+ месеци) 2/1
404,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045321C
favorite_border

Опис на производот

Natural Силиконска цуцла со 3 отвори

  • Цуцла со среден проток за 3+ м за Natural шише
  • 0% BPA - Без Бисфенол А 

Пакување: две цуцли

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се