AVENT Natural Силиконска цуцла со Y отвор (6+ м) 2/1

AVENT Natural Силиконска цуцла со Y отвор (6+ м) 2/1
404,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052783C
favorite_border

Опис на производот

Natural Силиконска цуцла со Y отвор

  • Цуцла со проток за густа храна за 6+ м за Natural шише
  • 0% BPA - Без Бисфенол А 

Пакување: две цуцли

Содржина

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се