AVENT Пластична виолетова чаша со меко клунче (9+ месеци) 300 мл

AVENT Пластична виолетова чаша со меко клунче (9+ месеци) 300 мл
624,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050063C
favorite_border

Опис на производот

Пластична чаша со клун (9+ месеци) идеална за преод од шише кон чаша. Со меко силиконско клунче и рачки погодни за држење.

  • 0% BPA - Без Бисфенол А

Пакување: 300 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се