AVENT Ultra Air Женска цуцла лажалка (0-6 м) 2/1

AVENT Ultra Air Женска цуцла лажалка (0-6 м) 2/1
483,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047283C
favorite_border

Опис на производот

Ортодонтски цуцли со стилски модерен дизајн, со заштитно кутивче за максимална хигиена. 

  • 0% BPA (Бисфенол А)

Пакување: две цуцли

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се