BABY NOVA Декорирано пластично шише "добра ноќ" (0-24 м) 240 мл

BABY NOVA Декорирано пластично шише "добра ноќ" (0-24 м) 240 мл
171,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050255C
favorite_border

Опис на производот

Декорирано пластично шише "добра ноќ" од полипропилен со кружна антиколик силиконска цуцла со среден проток.

Навртката свети во темница и затоа шишето е јасно видливо ноќе.

Не содржи бисфенол А (BPA free).

Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира. Нагласете во забелешка доколку е за момче или девојче!

Пакување: 240 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се