BABY NOVA Силиконска цуцла за шише со широко грло во кружна форма (0-24 м), величина M, 2/1

BABY NOVA Силиконска цуцла за шише со широко грло во кружна форма (0-24 м), величина M, 2/1
116,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050192C
favorite_border

Опис на производот

  • Цуцла за шише за доенчиња на возраст од 0-24 месеци
  • Во кружна форма, изработена од силикон

Пакување: 2 цуцли

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се