BECUTAN Омекнувач за алишта, 2 л

BECUTAN Омекнувач за алишта, 2 л
241,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
042995C
favorite_border

Опис на производот

Благата формулација на новиот Becutan омекнувач за алишта, збогатена со екстракт од алое вера, ги облагородува ткаенините подарувајќи им нежно чувство на свежина и мекост. Екстрактот од алое вера го прави производот погоден и за лица со чувствителна кожа. Производот е дерматолошки тестиран.

Оваа избалансирана формула може да се користи на температура од 30 до 90°C, за машинско и рачно перење според наведениот начин на дозирање.

  • Со екстракт од алое вера
  • Погодни за лица со чувствителна кожа
  • Дерматолошки тестиран
  • За рачно и машинско перење
  • Претпознатлив мирис на Becutan

Пакување: 2 л

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се