BECUTAN Sensitive Млеко за тело, 200 мл

BECUTAN Sensitive Млеко за тело, 200 мл
283,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052449C
favorite_border

Опис на производот

Комбинација на состојки од природно потекло како што се шеа путер, бадемово масло, глицерин, кои лесно навлегуваат во површинските слоеви и овозможуваат длабока хидратација на бебешката кожа.

Во комбинација со емолиентите учествуваат во одржување и заштита на површинскиот слој на кожата и придонесуваат за исклучителна нега на цело тело.

Пакување: 200 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се