BECUTAN Светот на Биби - детски чај за добра ноќ, 20 филтер кесички

BECUTAN Светот на Биби - детски чај за добра ноќ, 20 филтер кесички
73,00 ден.
62,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053573C
favorite_border

Опис на производот

Детски чај за добра ноќ со цвет од камилица, плод од сладок анасон, лист од нане, лист од маточина и плод од јаболко.

Не се препорачува за деца под 4 години.

Нето-тежина: 20 х 1,5 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се