BIOAGROS Органско брашно од бадем, 250 г

bioagros organic almond flour
BIOAGROS Органско брашно од бадем, 250 г
399,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
032087C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • Висока содржина на влакна
  • Извор на протеини
  • Висока содржина на магнезиум и фосфор

Нето-тежина: 250 г

Содржина

Состојки: 100% брашно од бадем.

Од органско производство.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се