BIODERMA Hydrabio Perfecteur Хидратантен крем за сјајна кожа со СПФ 30+, 40 мл

BIODERMA Hydrabio Perfecteur Хидратантен крем за сјајна кожа со СПФ 30+, 40 мл
1.144,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
039910C
favorite_border

Опис на производот

Патентираниот биолошки комплекс Aquagenium™ интензивно и долготрајно хидрира, и го подобрува тенот на кожата. Просветлувачки комплекс кој ја подобрува природната сјајност. Заштитата од УВА и УВБ зрачење делува антиоксидативно и превенира фото-стареење. Кожата ја враќа својата природна хидратација и радијантност, долгорочно. Одлична подлога за шминка.

Пакување: 40 мл

Содржина

Употреба: Се нанесува на лицето и вратот наутро после чистење на лицето.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се