BIOFAR Хроно Ц Цинк директ, 14 кесички

BIOFAR Хроно Ц Цинк директ, 14 кесички
252,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
051956C
favorite_border

Опис на производот

Хроно Ц Цинк директ со својот состав Ви обезбедува активни состојки кои допринесуваат за нормално функционирање на имуниот систем (витамин Ц, Д3, селен и цинк) и за намалување на заморот и исцрпеноста (витамин Ц). Активната формула допринесува за нормално создавање на колагенот (витамин Ц), како и за одржување на нормална кожа, нокти и коса (цинк).

Пакување: 14 кесички

Содржина

Состав: една кесичка содржи:

Витамин Ц (со Естер Ц) 320 мг
Витамин Д3 5 мкг
Цинк 15 мг
Селен 55 мкг
Л-хистидин 25 мг

Фото-Матрикс,

Со полифеноли

120 мг

25 мг

Без шеќер, без вештачки бои.

Употреба: една кесичка дневно, да се испие без вода, пожелно е наутро, по доручек.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се