BIONIKA Микотрит 200 мг, 3 вагитории

BIONIKA Микотрит 200 мг, 3 вагитории
294,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
038538C
favorite_border

Опис на производот

Микотрит 3 вагиториите 200 мг се употребуваат за лекување на инфекции на половите органи (вагинитис) што ги предизвикуваат габи (најчесто Candida), трихомонас и суперинфекции со бактерии чувствителни на клотримазол.

Пакување: 3 вагитории

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се