BIONIKA Сентис, 30 капсули

BIONIKA Сентис, 30 капсули
300,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
020665C
favorite_border

Опис на производот

Сентис е природен додаток во исхрана кој содржи 200 г екстракт од корен од валеријана.

Коренот на валеријана има смирувачко и релаксирачко дејство. Исто така помага и за поттикнување и подобрување на сонот, за смирување и опуштање на мускулатурата.

Пакување: 30 меки желатински капсули

Содржина

Дозирање: деца над 12 години и возрасни, една капсула на ден.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се