BIONOVA Органска слатка пченка, 340 г

BIONOVA Органска слатка пченка, 340 г
129,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030945C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Органска слатка пченка 
  • Органски сертифициран производ

Нето-тежина: 340 г

Содржина

Состојки: пченка*, вода, морска сол, сок од лимон*.
*од органско производство 

Да се чува во фриждер после отварање.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се