THE BRIDGE Био напиток од бадем без шеќер, 1000 мл

THE BRIDGE Био напиток од бадем без шеќер, 1000 мл
195,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040466C
favorite_border

Опис на производот

  •  Напиток од бадеми
  •  Органски сертифициран производ
  •  Погодно за вегани
  •  Без глутен
  •  Со изворска вода
  •  Природно не содржи лактоза

Нето-тежина: 1000 мл

Содржина

Состојки: изворска вода, паста од италијански бадем (3%), брашно од семки од рогач*.

Добро протресете пред употреба.

По отворање да се чува во фрижидер и да се консумира во рок од 4-5 дена.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се