THE BRIDGE Био напиток од киноа и ориз, 1000 мл

THE BRIDGE Био напиток од киноа и ориз, 1000 мл
169,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030157C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Органски напиток од киноа и ориз
  • Органски сертифициран производ
  • Погодно за вегани
  • Без глутен
  • Со изворска вода
  • Без додадени шеќери

Нето-тежина: 1000 мл

Содржина

Состојки: вода, киноа* (8%), италијански ориз (7%), масло од сончоглед*, масло од шафран*, морска сол.

*од органско потекло

**производот содржи природни шеќери.

По отворање да се чува во фрижидер и да се консумира во рок од 4-5 дена.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се