CAMELIA Classic Хартиени марамчиња, 10 парчиња

camelia classic family line 3-layer paper tissue / hartieni maramcinja, 3 slojni
CAMELIA Classic Хартиени марамчиња, 10 парчиња
49,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
053907C
favorite_border

Опис на производот

  • Трослојни хартиени марамчиња
  • 100% целулоза

Пакување: 10 парчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се