CANPOL Глодалка и тропалка

Canpol babies rattle with soft bite teether 13_107 glodalka bebe bebeska
CANPOL Глодалка и тропалка
110,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040280C
favorite_border

Опис на производот

Тропалка со мека глодалка

  • BPA FREE (Не содржат Бисфенол А)

Содржина

Состав: ABS, TPE.
 

Начин на употреба: Да се прелие со врела вода пред првата употреба.

Начин на одржување: Да се мие со мека четка под проточна вода со благ детергент. Исплакнете добро.
Да не се врие.
Да не се стерилизира.

Предупредување: Внимателно проверете пред секоја употреба.
Фрлете доколку е излижана, оштетена или изгризана.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се