CARIFALEN Капки за забоболка 4 мл

CARIFALEN Капки за забоболка 4 мл
104,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
006801C
favorite_border

Опис на производот

Капки за намалување на болката во забите.

Основната состојка е каранфилче кое има анестетско дејство, делува во случај на отворен заб.

Пакување: 4 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се