COLGATE 360 Medium Четка за заби

colgate toothbrush 360 whole mouth clean medium cetka za zabi
COLGATE 360 Medium Четка за заби
119,00 ден.
99,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
051360C
favorite_border

Опис на производот

360 Degrees Четката за заби ја чисти целата усна празнина со помош на интерденталните влакненца, кои достигнуваат длабоко меѓу забите и по должина на непцето. Со гумичка за полирање. Овие четки ги чистат забите, образите, непцата и јазикот.

Стоматолозите препорачуваат замена на вашата четка за заби најмалку на секои 3 месеци.

♦Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира.

Пакување: 1 четка

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се