COLGATE Max Protect White Паста за заби со флуорид 75 мл

colgate max protect white toothpaste pasta za zabi
COLGATE Max Protect White Паста за заби со флуорид 75 мл
132,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
051915C
favorite_border

Опис на производот

  • Клинички докажана заштита на усната шуплина
  • Збогатена со минерали за микро-чистење и избелување на забите
  • Вкус на свежо нане

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се