CURAPROX Травел сет

CURAPROX Травел сет
700,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
053275C
favorite_border

Опис на производот

Чисти заби и здрава насмевка – дома и на патување. Одберете го Travel сетот на CURAPROX.

Мека и нежна четка за заби, 10 мл паста за заби со природни ензими за белење и две големини на интердентални четкички со држач. Ефикасна и потполна орална хигиена со CURAPROX.

Најпотребните CURAPROX производи секогаш со Вас – во ранецот, џебот или патната торба. Елегантен сет за патување во весели бои и мали димензии 9,5 цм x 6 цм.

Сетот содржи:

  • CS 5460 четка за заби: Ефикасно ги отстранува забните наслаги и е исклучително нежна со забите и непцата.
  • CURAPROX [BE YOU.] паста за заби, 10 мл: Ги чува и негува забите и непцата. Нежно и ефикасно избелува.
  • CPS Prime интердентални четкички, со големина од 07 (црвена) и 09 (жолта). За ефикасно чистење на интерденталните простори.

♦Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се