DANAI Невен крем 150 мл

DANAI Невен крем 150 мл
103,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
004448C
favorite_border

Опис на производот

Невен крем - за нега на нормална, чувствителна и сува кожа. Помага за зараснување на рани и посилни изгореници.

Пакување: 150 мл    

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се