DOCTOR'S Антицелулитен гел, 375 мл

DOCTOR'S Антицелулитен гел, 375 мл
258,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
005694C
favorite_border

Опис на производот

Идеална формула за согорување на мастите и отстранување на заостанатата течност од ткивото под кожата.

  • Прави дренажа и антицелулитна масажа
  • Прави пилинг, го разградува целулитот
  • Ја засилува циркулацијата на крвта

Пакување: 375 мл

Содржина

Состав: Hedera Helix, Rosmarinus Off., Lavandula Angustifolia, Aqua, Stearic Acid, Mineral Oil, Glycerin, Cetyl Alcohol, TEA, Tocopherol Acetate, Dimethicone, Methyl Paraben, Propyl Paraben, Perfum.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се