DOCTOR'S Чоко Лакс 23 г

DOCTOR'S Чоко Лакс 23 г
34,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
006758C
favorite_border

Опис на производот

Чоколадо со ефект на лаксатив. Против мрзливи црева, долготраен запек, надуеност и вишок килограми.

Нето-тежина: 23 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се