DOVE Body Love Крема за раце со овесно млеко и багремов мед, 75 мл

dove body love indulging care hand cream with oat milk and acacia honey for dry skin
DOVE Body Love Крема за раце со овесно млеко и багремов мед, 75 мл
105,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054025C
favorite_border

Опис на производот

  • Наменет за сува кожа
  • 100% природни масла
  • Дерматолошки тестирано
  • Без парабени

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се