DOVE Invisible Care Антиперспирант део рол-он со мирис на воден крин и роза, 50 мл

dove invisible care roll-on water lily & rose scent rolon lotus lotos
DOVE Invisible Care Антиперспирант део рол-он со мирис на воден крин и роза, 50 мл
129,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054090C
favorite_border

Опис на производот

  • Тестирано на 100 бои
  • Антиперспирант део рол-он
  • 0% алкохол
  • ¼ хидратантен крем
  • 48 часовна заштита
  • За жени

Пакување: 50 мл

Содржина

Употреба: Се нанесува исклучиво под пазуви. Се користи во добро проветрени простории. Да се користи исклучиво според упатствата. Не се нанесува на иритирана или оштетена кожа. Престанете со употреба доколку се појави исип или иритација на кожата.

Мерки на претпазливост: Да се чува подалеку од деца.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се