DOVE Men Care Thickening Машки шампон 250 мл

DOVE Men Care Thickening Машки шампон 250 мл
119,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051268C
favorite_border

Опис на производот

DOVE MEN CARE Thickening - Шампон за зајакнување на косата

  • Со кофеин и калциум

Dove шампонот со кофеин и калциум длабоко ја зајакнува косата и го зголемува нејзиниот волумен.

Пакување: 250 мл

Содржина

Употреба: нанесете на влажна коса, нежно масирајте и исплакнете. Избегнувајте контакт со очи. Доколку дојде во контакт со очи, исплакнете темелно со вода.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се