DOVE Original Антиперспирант део стик, 40 мл

dove original stick 48h 40ml stik rolon antiperspirant
DOVE Original Антиперспирант део стик, 40 мл
142,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054094C
favorite_border

Опис на производот

  • Антиперспирант стик 0% алкохол
  • ¼ хидратантен крем
  • 48 часовна заштита
  • За жени

Пакување: 40 мл

Содржина

Употреба: Се нанесува исклучиво под пазуви. Се користи во добро проветрени простории. Да се користи исклучиво според упатствата. Не се нанесува на иритирана или оштетена кожа. Престанете со употреба доколку се појави исип или иритација на кожата.

Мерки на претпазливост: Да се чува подалеку од деца.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се