DOVE Original Сапун, 90 г

DOVE Original Сапун, 90 г
49,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053411C
favorite_border

Опис на производот

  • Сапун за мека и мазна кожа
  • Со ¼ хидратантен крем

Нето-тежина: 100 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се