DOVE Refreshing Сапун со арома на краставица и зелен чај, 90 г

DOVE Refreshing Сапун со арома на краставица и зелен чај, 90 г
49,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053408C
favorite_border

Опис на производот

DOVE Refreshing Beauty Cream Bar Cucumber & Green Tea

  • Сапун со арома на краставица и зелен чај
  • Со ¼ хидратантен крем
  • Без сулфати (SLES-free)

Нето-тежина: 90 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се