DUREX Extra Safe Презервативи, 6 парчиња

DUREX Extra Safe Презервативи, 6 парчиња
219,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
019564C
favorite_border

Опис на производот

Дурекс презервативи со уникатно позиционирани испакнати точки и набори со специјално дизајниран облик. Точките овозможиваат стимулација на двата партнера.

  • Дијаметр 66 мм
  • Дерматолошки тестирани 100%

Пакување: 6 презервативи

Содржина

Состав: 100 % латекс.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се