DUREX Feel intimate Презервативи, 3 парчиња

DUREX Feel intimate Презервативи, 3 парчиња
99,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
046360C
favorite_border

Опис на производот

  • Дурекс презервативи транспарентни, со повеќе лубрикант за подобро чувство
  • Дијаметр 56 мм
  • Дерматолошки тестирани 100%

Пакување: 3 презервативи

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се